UR & KLOCKOR / Armbandsur / Herrarmbandsur 12354063
nr 1235 4063
Herrarmbandsur
4 st. Certina, Tissot, Atlanic, Lejon. Diameter: 3,3 - 3,7
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:36:59
600 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr